ATJAUNINĀJUMI & PAPILDINĀJUMI
ZwCAD 2010

26/07/2010 Update package - ZwCAD 2010 Atjauninājumu (bezmaksas) pakete - Professional un Standart versijām.

31/05/2010 Update package - ZwCAD 2010 Atjauninājumu (bezmaksas) pakete - Professional un Standart versijām.
11/05/2010 Fonts package - papildus šrifti darbam ar ZwCAD 2010
ZwCAD 2009
07/30/2009 Fonts package - papildus šrifti darbam ar ZwCAD 2009
07/30/2009 Patch release for ZWCAD 2009i Professional - ZwCAD 2009i Professional labojumu pakotne
07/30/2009 Patch release for ZWCAD 2009i Standart - ZwCAD 2009i Standart labojumu pakotne
LICENZĒŠANA
Izvēlēties Jums piemērotāko ZwCAD licenzēšanas variantu!
Licenzešanas veidi (aktivizācijas)
1. USB atslēga ar licenzes kodu
2. ID koda atslēga

Atšķirība starp versiju ar USB atslēgu un ID koda atslēgu.
USB atslēga ar licenzes kodu – lai aktivizētu ZwCAD programmu datorā nepieciešams ievietot USB ligzdā atslēgu un ievadīt licenzes kodu kods jāievada tikai pirmajā aktivizācijas reizē). USB atslēgu vienlaicīgi var lietot vienā darba vietā, bet instalēt ZwCAD programmu var uz vairākiem datoriem. Versija ar USB atslēgu ir piemērota gadījumos, ja lietotājam ir jāstrādā uz vairākiem datoriem, piemēram birojā uz stacionārā datora, izbraukumos vai mājās uz portatīva datora.
ID koda atslēga – lai aktivizētu ZwCAD programmu datorā nepieciešams ievadīt ciparu kodu (kods ir jāievada tikai pirmo reizi). Versija ar ID kodu ir piemērota gadījumos, kad lietotājs strādā uz viena datora.
Licenzēšanas veidi (novietojuma)
1. Neatkarīga darba vieta (Stand-Alone Version)
2. Tīkla versija (Network Version)
.jpg)
Atšķirības starp šīm versijām ir tikai veids kā tiek veikta ZwCAD programmas reģistrācija.
Neatkarīga darba vieta (Stand-Alone Version) - katra licence tiek reģistrēta kā viens lietotājs un darba vieta.
„Stand-alone” licenzes ir piemērota nelieliem birojiem, jo nav nepieciešams veidot pieslēgumu pie centrālā tīkla, kā arī gadījumos, ja nepieciešams strādāt vienam darbiniekam uz vairākiem datoriem - birojā, izbraukumos vai mājās.
Tīkla versija (Network Version) - licenzes tiek uzstādītas uz uz centrālā servera. Darba stacijām nepieciešams nepārtraukts pieslēgums šim serverim.
„Network” licenzes ir piemērotas vidējiem un lieliem birojiem.
Instalāciju var veikt uz vairāk datoriem nekā iegādāto licenžu skaits, bet vienlaicīgi ZwCAD pilnvērtīgi darbosies tikai tik darba vietas cik ir nopirkto licenžu skaits.